Administrator Systemów Linux (remotely)

Infastage
  • Post Date: March 18, 2023
  • Applications 0
  • Views 6837
Job Overview

Linux nie ma przed Tobą tajemnic i posiadasz doświadczenie w administracji systemów?

Proponujemy:

  • profesjonalny proces wdrożenia
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
  • elastyczną formę i godziny współpracy (UoP max 8500 brutto, 10 000  + vat B2B)
  • pakiet benefitów pracowniczych

Idealnie jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w administracji systemów i bardzo dobrą znajomość Linuxa
  • znajomość narzędzi systemowych i umiejętność wykorzystywania ich do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy
  • umiejętność tworzenia skryptów w Bash/Python/Perl
  • praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
  • umiejętność administracji serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
  • praktyczna wiedza na temat oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC,  KVM, Ansible
  • znajomość: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase
  • mile widziana: znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.
  • monitorować stan systemów informatycznych.
  • rozwiązywać problemy napływające do działu.
  • optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.
  • projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną
  • rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!
Job Detail
  • GenderBoth
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.