Fullstack Developer with Node.js & PHP

Infastage
  • Post Date: August 26, 2019
  • Applications 0
  • Views 569
Job Overview

Miejsce pracy: Kraków / Polska

Zadania:

Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji Webowych oraz Mobilnych
Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:

Bardzo dobra znajomość PHP, Node.js, CSS, HTML, JavaScript
Znajomość bibliotek jQuery
Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/MariaDB)
Znajomość nierelacyjnych baz danych 9MongoDB)
Umiejętność pracy z narzędziami do kontroli wersji (GitLAB)
Bardzo dobre doświadczenie w komunikacji z REST API
Umiejętność czytania dokumentacji technicznych
Mile widziane:

Znajomość Cordova lub React Native
Firma oferuje:

Dwu elementowe wynagrodzenie (podstawa + premie uznaniowe za zrealizowane projekty)
Praca w Krakowie
Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
Możliwość rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie rozwiązań serwerowych i usług Cloud

Job Detail
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.