Inżynier Systemowy

Infastage
  • Post Date: December 1, 2023
  • Apply Before: May 29, 2024
  • Applications 0
  • Views 5826
Job Overview

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • zniżki na usługi nazwa.pl oraz pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
  • komfortową lokalizację biura w Czyżynach lub możliwość pracy zdalnej

PROFIL KANDYDATA

  • posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps  oraz interesujesz się systemami backend’owymi
  • masz  dobrą znajomości systemu Linux
  • masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
  • znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • potrafisz programować w Python/Perl
  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
  • znajomość Kubernetes

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań
Job Detail
  • Career LevelOthers
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
  • QualificationBachelor Degree
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.