Java developer

elouisehetrick
  • Post Date: March 18, 2023
  • Applications 0
  • Views 1489
Job Overview

Oczekiwania

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • doświadczenie w zakresie technik refaktoryzacyjnych i OOP
  • znajomość narzędzi Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven, Git
  • doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
  • przynajmniej roczne komercyjne doświadczenie

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętności w analizowaniu, profilowaniu i optymalizacji JVM
  • doświadczenie w pracy z narzędziami DevOpsowymi (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • projektowanie, rozwój oraz utrzymanie rozbudowanej aplikacji
  • udział w analizie wymagań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z zespołem

UoP / 12 500 PLN  albo ekwiwalent B2B

Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.