.Net Developer

elouisehetrick
  • Post Date: October 30, 2023
  • Applications 0
  • Views 561
Job Overview

O projekcie

Obecnie dla międzynarodowego dostawcy rozwiązań płatniczych dla platform retail oraz e-commerce, poszukujemy doświadczonych programistów .NET, którzy będą odpowiedzialni za dalszy rozwój produktów.

Stawka do 180 PLN/h

Lokalizacja: Warszawa, 2 dni w mcu, praca z biura

Zadania

  • Rozwój oraz utrzymanie narzędzi dla programistów w ekosystemie .NET ( obecnie .NET 6, planowane jest przejście na .NET 8)
  • Udział we wszystkich zadanich zespołu tj. pisanie kodu, code review oraz współpraca z 3 linia wsparcia
  • Pełnienie roli mentora i wsparcie techniczne członków zespołu
  • Współpraca z zespołem produktowym oraz testerami nad wdrożeniem nowych funkcjonalności
  • Proponowanie usprawnień wewnętrznych procesów

Oczekiwania

  • Nastawienie na wytwarzanie wysokiej jakości kodu
  • Znajomość C# oraz doświadczenie z .NET Core i .NET 4.8 lub chęć nauki .Net 6
  • Znajomość systemów kolejkowych takich jak RabbitMQ /MassTransit,
  • Wiedza za zakresu konteneryzacji, Kubernetesa oraz paradygmatów systemów rozproszonych
  • Doświadczenie z Entity Framework
  • Doświadczenie z SQL Server i PostgreSQL
  • Doświadczenie projektowe z ElasticSearch będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.