Magento Developer (remote)

Infastage
  • Post Date: August 31, 2021
  • Applications 0
  • Views 4053
Job Overview

Obowiązki:

  • Praca przy projektowaniu aplikacji i modułów do sklepów internetowych
  • Analiza oraz weryfikacja kodu aplikacji, a w tym optymalizacja i usprawnianie wykorzystanych funkcji
  • Tworzenie oraz wdrażanie modułów i narzędzi, charakteryzujących się wysoką użytecznością i bezbłędnym działaniem
  • Budowanie i dostarczanie wewnętrznych i zewnętrznych interfejsów API opartych o wzorzec REST i SOAP
  • Dbanie o wysoką jakość kodu i przestrzeganie standardów programowania PSR
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Posiadasz minimum 4 lata doświadczenia w Magento 1 i/lub Magento 2 (Back-end)
  • Znasz przynajmniej jeden z frameworków PHP (Yii/Yii2, Laravel, Symfony, Zend)
  • ElasticSearch i Sphinx (mile widziane)
  • Masz doświadczenie w programowaniu w Javascript / jQuery / AJAX
  • Odnajdujesz się w workflow projektowym metodologii SCRUM
  • Biegle posługujesz się systemem kontroli wersji GIT
  • Rozumiesz i stosujesz w swoje pracy wzorce projektowe i dobre praktyki, np. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY
  • Chcesz rozwijać swoje zdolności analityczne
  • Lubisz dzielić się swoją wiedzą
  • Jesteś zdeterminowany, nigdy się nie poddajesz i zawsze można na ciebie liczyć

Co w zamian?

  • do 3 miesięcy będziesz szkolony z naszego framework Magento
  • będziesz realizował projekty zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • będziesz mógł rozwijać się zawodowo dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • weźmiesz udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • oferujemy współpracę w ramach umowy cywilnoprawnej lub kontraktu
  • gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 70-100 PLN/h (regular/senior) na kontrakcie B2B
  • gwarantujemy przyjacielską atmosferę w zgranym zespole
  • umożliwiamy elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną
  • wspieramy w uzyskaniu certyfikatów z Magento – finansowe i szkoleniowe
  • oferujemy kwartalne imprezy integracyjne, pyszną kawę z ekspresu, cykliczne eventy takie jak pizza day, urodziny czy wspólne śniadania
Job Detail
  • Experience4 Years
  • GenderBoth
  • QualificationMaster’s Degree
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.