Programista PHP

Infastage
  • Post Date: January 11, 2022
  • Applications 0
  • Views 1411
Job Overview
MIEJSCE PRACY: Kraków/zdalnie

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

PROFIL KANDYDATA:

  • bardzo dobra znajomość PHP, OOP
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobrą znajomość HTML5/CSS3
  • dobra znajomość JavaScript, jQuery, Ajax
  • znajomość narzędzi Zend Framework, PHPUnit, Composer, Git
  • doświadczenie z systemami CMS

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość CMS TYPO3, CMS Made Simple, WordPress
  • doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), doświadczenie z Linux (desktop)

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • tworzenie/utrzymanie/rozbudowa aplikacji webowych (PHP, HTML, CSS i JS)
  • udział w analizie wymagań
  • optymalizacja istniejących rozwiązań
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • dbanie o jakość kodu (przeglądy kodu, ciągła integracja, testy jednostkowe)
  • dokumentacja techniczna rozwiązań
  • współpraca z zespołem
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.