System Administrator / HelpDesk Specialist

Infastage
  • Post Date: October 21, 2019
  • Applications 0
  • Views 348
Job Overview

Zadania:

  • utrzymanie wysokiej dostępności administrowanych systemów
  • wgrywanie najnowszych poprawek
  • rozwój obecnego środowiska
  • bieżąca obsługa i wsparcie stacji roboczych w biurze / HelpDesk

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w administracji systemami Linux (głównie Ubuntu, Debian)
  • zarządzanie i rozwój środowisk fizycznych i wirtualnych
  • bardzo dobra znajomość wirtualizacji opartej o platformę Proxmox/KVM (Zarządzanie platformą, rozbudowa środowiska, troubleshooting, wgrywanie poprawek)
  • bardzo dobrą znajomość serwerów WWW opartych o NGINX, Apache
  • bardzo dobrą znajomość serwerów bazo danowych (MongoDB, MySQL/MariaDB)
  • bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z równoważeniem połączeń do serwerów (HAProxy, ProxySQL)
  • znajomość systemów Windows oraz macOS i umiejętności udzielanie bieżącego wsparcie dla użytkowników w biurze

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie oferującej nowoczesne oprogramowanie chmurowe
  • rozwój osobisty i samodzielność w realizacji zadań
  • nowoczesne biuro w samym centrum Krakowa
Job Detail
  • Experience3 Years
  • GenderBoth
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.