Tester oprogramowania

Infastage
  • Post Date: May 19, 2022
  • Applications 0
  • Views 5423
Job Overview

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet atrakcyjnych benefitów

Oczekiwania:

  • znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania
  • doświadczenie w tworzeniu/utrzymywaniu testów automatycznych (WebDriver)
  • znajomość języka Java
  • umiejętność planowania testów
  • doświadczenie w realizacji manualnych testów
  • znajomość GIT, Junit, HTML, Xpath
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość SQL, Bash, Curl, doświadczenie z narzędziami CI (Jenkins), znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  • Kandydat powinien posiadać umiejętność wykonywania testów automatyzujących, nie tylko manualnych. Powinien mieć 1-2  doswiadczenia i znać dobrze Java i Selenium.

Zadania:

  •  przygotowywanie przypadków testowych i planowanie testów
  • dbanie o dobre praktyki testowania (optymalizacja testów, jakość kodu, code review)
  • wykonywanie testów manualnych i automatycznych
  • udział w analizie wymagań
  • analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • przegląd raportów generowanych przez aplikacje
  • współpraca z zespołem
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.