Wdrożeniowiec ERP

Infastage
  • Post Date: April 28, 2023
  • Apply Before: April 30, 2024
  • Applications 0
  • Views 4666
Job Overview

Zadania:

  • Prowadzenie i realizacja projektów związanych z wdrożeniem i integracjami systemów klasy ERP.
  • Analiza systemów zmierzająca do implementacji zmian i ich parametryzacji wedle potrzeb Klientów.
  • Prace programistyczne w zakresie tworzenia i rozbudowy systemów i aplikacji.
  • Wsparcie merytoryczne działań sprzedażowych i po-sprzedażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczno-informatyczne.
  • Znajomość tematyki systemów klasy ERP.
  • Praktyczna znajomość od strony wdrożeniowej przynajmniej jednego z wymienionych programów:
    • Sage: Symfonia, Symfonia ERP (dawne Forte),
    • Comarch: Optima, XL, Altum
    • Soneta: enova365.
  • Co najmniej dobra znajomość MS SQL.
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań systemów klasy ERP z udokumentowaniem wybranych wdrożeń.
  • Podstawowa znajomość systemów MS Windows 2003 Serwer i nowszych.
  • Zaangażowanie, nastawianie na cel, sumienność i odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole profesjonalistów.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Auta firmowe do dyspozycji.
Job Detail
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.