BIG DATA DEVELOPER

elouisehetrick
  • Post Date: October 4, 2023
  • Applications 0
  • Views 425
Job Overview
Zdalna
B2B do 180,00 zł /h +vat 23%
Klient: amerykańska firma z branży medycznej,
O projekcie: Osoba dołączy do zespołu rozwijającego autorskie aplikacje pomagające w ochronie zdrowia. Rola ta obejmuje zadania związane z przejęciem odpowiedzialności za projektowanie rozwiązań oraz ścisłą współpracę z zespołem doświadczonych inżynierów.
ZADANIA
  • Rozwijanie narzędzi i rozwiązań dostarczających wartość z danych dla klientów wewnętrznych.
  • Udział w projektowaniu, rozwoju, wdrożeniu i utrzymaniu procesów.
  • Współuczestniczenie w definiowaniu i przyjmowaniu standardów technicznych.
  • Ścisła współpraca z analitykami danych w celu identyfikacji i dostarczenia danych o wymaganej jakości.
  • Tworzenie kompleksowych zautomatyzowanych testów jednostkowych i integracyjnych.
OCZEKIWANIA
  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji w języku Java (Spring/JEE), Scala lub mieszanych technologiach
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych relacyjnymi i tablicowymi
  • Doświadczenie we wdrażaniu praktyk Agile (najlepiej SCRUM)
  • Doświadczenie w Test-Driven Development (TDD), Continuous Integration (CI) i Continuous Deployment (CD)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji budowy, takich jak Maven, Gradle, SBT
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji, najlepiej Git
  • Znajomość algorytmów i wzorców projektowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.