PL/SQL DEVELOPER

elouisehetrick
  • Post Date: October 10, 2023
  • Apply Before: February 28, 2025
  • Applications 0
  • Views 427
Job Overview
Warszawa/Hybrydowa
B2B do 150,00 zł /h +vat 23%
KLIENT: LIDER W OBSZARZE TRANSAKCJI BEZGOTÓWKOWYCH W KRAJU, A TAKŻE CZOŁOWY AGENT ROZLICZENIOWY W EUROPIE ŚRODKOWEJ.
ZADANIA
  • rozwój aplikacji opartych na technologiach Oracle
  • rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz MSSQL,
  • obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych,
  • opiniowanie projektów systemów informatycznych,
  • współpraca z dostawcami systemów informatycznych,
  • wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów
OCZEKIWANIA
  • umiejętność analizy kodu PL/SQL, refaktoringu i wyszukiwania miejsc wymagających optymalizacji
  • znajomość baz danych Oracle (wersja 11g i wyższe)
  • znajomość Oracle Forms and Reports 11g
  • znajomość SQL, PL/SQL
  • znajomość programowania w języku Java
  • znajomość technologii związanych z J2EE
  • praktyczna znajomość UML
  • projektowanie rozwiązań bazodanowych
  • dokumentowanie swojego kodu i korzystanie z GIT
  • znajomość języka angielskiego: B2
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.