Specjalista ds. Digital Marketingu

elouisehetrick
  • Post Date: April 27, 2023
  • Applications 0
  • Views 573
Job Overview

Kraków/Zdalna  wynagrodzenie  7000,00 zl brutto (negocjowalne)

2 lata doświadczenia

JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY:

  • pracę w organizacji o wiodącej pozycji na rynku,
  • rozwój w największej firmie w Europie Środkowo-Wschodniej świadczącej usługi hostingu w chmurze,
  • udział w ekscytującej ekspansji zagranicznej na 160 rynków całego świata,
  • profesjonalny proces wdrożenia,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • szeroka perspektywa awansu w strukturach organizacji,
  • możliwość pracy w 100% zdalnej,
  • rozbudowane zaplecze socjalne oraz system licznych benefitów,
  • wydarzenia firmowe sprzyjające integracji zespołów,
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń,
  • elastyczną formę współpracy,
  • nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro w Krakowie (Zabłocie).

Firma nazwa.pl to przyjazne miejsce pracy.

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży online
  • potrafisz zaplanować, przygotować i ocenić efektywność kampanii digitalowych, w tym kampanii PPC
  • masz dobrą znajomość narzędzi:  Google (Google Ads, Google Analytics, Google GTM), Facebook (Facebook Ads), LinkedIn (LinkedIn Ads)
  • umiesz obsługiwać MS Excel w stopniu dobrym
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i umiesz wyciągać wnioski z podanych danych
  • dobrze organizujesz swoją pracę i umiesz prowadzić kilka projektów jednocześnie

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii reklamowych
  • tworzenie i optymalizacja kampanii online (Google Ads, RTB, Facebook Ads, LinkedIn Ads, Bing Ads)
  • współpraca w zakresie tworzenia kreacji graficznych na potrzeby reklam digital
  • optymalizacja reklam PPC i analiza ich skuteczności ·
  • tworzenie zestawień i raportów na potrzeby działu.
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.