Inżynier systemowy

Infastage
  • Post Date: November 3, 2020
  • Applications 0
  • Views 146
Job Overview
PROFIL KANDYDATA

  • posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps  oraz interesujesz się systemami backend’owymi
  • masz  dobrą znajomości systemu Linux
  • masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
  • znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • potrafisz programować w Python/Perl
  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.