QA Analyst – Tester

Infastage
  • Post Date: September 30, 2019
  • Applications 0
  • Views 329
Job Overview

OBOWIĄZKI:

  • Poznanie i zrozumienie systemu oraz procesów
  • Szukanie najlepszych rozwiązań poprzez aktywną komunikację z analitykami biznesowymi oraz deweloperami
  • Przegląd dokumentacji technicznej i tworzenie planu testów w oparciu o dokumentację
  • Przygotowywanie i wykonywanie scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresywnych oraz retestów
  • Analiza i określanie przyczyny błędów
  • Zgłaszanie błędów odpowiednim zespołom
  • Tworzenie i utrzymywanie zarówno testów manualnych, jak i automatycznych
  • Praca z narzędziami takimi jak:
    • TestRail
    • RedMine
    • SQL Developer
    • Selenium
    • Altova XML Spy
    • MS Office (w tym VBA)
    • Narzędzia wewnętrzne

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Zorientowanie na szczegóły, zdolności techniczne i analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do szybkiej nauki oraz chęć rozwoju
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office

W ZAMIAN:

  • Pracę z nowymi technologiami i innowacyjne podejście w projektowaniu modeli biznesowych
  • Dołączenie do nowoczesnej firmy IT rozwijającej się w tempie 20% rocznie,
  • Dołączenie do zespołu, składającego się z młodych osób, chcących rozwijać się w IT
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, regularne podwyżki uzależnione od rozwoju
  • Dodatkowe benefity (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne
  • Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych (także wyjazdowych)
  • Sesję szkoleniową w zagranicznym biurze
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych (w tym ISTQB Foundation oraz lekcje języka angielskiego)
  • Możliwości awansu –kadrę zarządzającą wyłaniamy spośród naszych pracowników
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji
Job Detail
  • GenderBoth
  • QualificationMaster’s Degree
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.