Senior PHP Developer

Infastage
  • Post Date: June 24, 2020
  • Applications 0
  • Views 805
Job Overview

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami.
  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia.
  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie.
  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

TWOJE ZADANIA:

  • Tworzenie oraz rozwój złożonych aplikacji backendowych
  • Dostarczanie rozwiązań skalowalnych i zdolnych obsługiwać duże ilości żądań;
  • Współudział w opracowywaniu koncepcji realizowanych rozwiązań;
  • Programowanie w PHP przy wykorzystaniu framework’a Symfony;
  • Utrzymanie oraz rozwój systemów przetwarzających dane kilku międzynarodowych organizacji;
  • Rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji, monitorowanie zmian na rynku, nowych technologii;
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych dla wymagań biznesowych;
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami;

Requirements

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobra znajomość PHP7;
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz mile widziana NoSQL;
  • Umiejętność obsługi systemu Linux;
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych oraz systemów przetwarzania danych offline;
  • Znajomość zagadnień architektury rozproszonej oraz zorientowanej na usługi;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lata;
  • Znajomość systemów reklamowych;
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów;
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją;
  • Mile widziana znajomość innego języka programowania: Python, Java, JavaScript;

Benefits

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami, m.in. Hadoop, Hive, Spark, Kafka, Redis, Java 8, Spring, Hibernate, Spock, MongoDB, Hbase, Aerospike, Kubernetes, Microservices architecture;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą;
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban);
  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Ubuntu/Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie;
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych;
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole;
  • Brak nudy i nieformalny klimat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport. Świeże owoce i pyszną kawę

Nie czekaj, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • Experience4 Years
  • GenderBoth
  • INDUSTRYBanking
  • QualificationMaster’s Degree
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.